Vítejte na našem e-shopu s tradicí od roku 1992

Téměř dvacet let péče o Vaše zdraví ...

 

Vítejte v našem internetovém obchodě. Jsme česko-slovenská rodinná firma založená v roce 1998 Antonínem Partykou v Brně jako jedna z prvních zdravých výživ na Jižní Moravě vůbec. Naší základní podnikatelskou filozofií je vyhovět potřebám a přáním zákazníků a přispět tak k jejich spokojenosti a péči o zdravý životní styl .......

Najdete u nás nejen zdravé produkty ale i speciální a makrobiotické produkty, šetrné k životnímu prostředí. V současné době Vám v e-shopu představujeme pouze část z více než 3500 produktů, ale jejich množství neustále rozšiřujeme.

Nabízíme a prodáváme vždy jen takové produkty, kterým sami důvěřujeme a máme s nimi dlouholeté zkušenosti. U většiny výrobků v kategoriích – přírodní kosmetika, biopotraviny i ekodrogerie - najdete navíc recenze ostatních zákazníků a jejich hodnocení. Rádi uvítáme jakékoli další podněty od Vás - našich zákazníků.

Významnou je i naše vlastní činnost, a to v poradenství v oblasti zdravé výživy, makrobiotiky, civilizačních chorob a přírodní léčbě, kde spolupracujeme s nejvýznamějšími osobnostmi v oboru (např. Dagmar Lužná, Dagmar Vránová a další). Mimo to spolupracujeme i s umělecky zaměřenými lidmi, kteří doplňují náš sortiment o další produkty - uměleckými kováři či zručnými keramickými umělkyněmi.

Náš obchod nabízi návštěvníkům rychlé, pohodlné a profesionální služby. Děláme vše především pro spokojenost zákazníka. Garantujeme legální a šetrný původ zboží a nízké ceny. Nabízené zboží expedujeme obratem. Všechny operace provádíme bezpečně a důkladně, aby vše dorazilo, kam má, v nejlepším stavu.

Využijte našich zkušeností a dlouholeté praxe. Věříme, že i Vy si po vyzkoušení oblíbíte jednoduchý, pohodlný a hlavně moderní způsob internetového nakupování. Internetový obchod provozujeme na jednoduché adrese www.1zdrava-vyziva.cz a nebo www.1zdrava-vyziva.sk.

Provozujeme i kamennou prodejnu v Brně-Lesné, Halasovo nám. 1a (budova polikliniky Lesná), kde Vám rádi na místě produkty předvedeme, poradíme, případně doporučíme vhodný druh. Jako jeden z mála e-shopů tak nabízíme možnost i tradičního nákupu v kamenném obchodě. Způsob nakupování tedy necháváme zcela na Vás.

Těšíme se na Vaši návštěvu ať už prostřednictvím internetu či v kamenné prodejně.

 

Váš tým 1-zdravá výživa


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Kontakt

Kamenná prodejna a sídlo firmy:

Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 1

613 00 Brno (CZ)

tel.: +420 777 188 788

 

otevírací doba:

  po- čt 8-15.00 pá 8-12.00

mapa pro Vás

 

Firemní údaje:

Antonín Partyka

IČ: 15563146

Bieblova 32, 613 00 Brno

FO podnikající na základě Živnostenského listu vydaném Magistrátem města Brna

 

Napište nám