Vítejte na našem e-shopu s tradicí od roku 1992

Extrakt houby reishi 80 tbl

Extrakt houby reishi 80 tbl


350 Kč vč. DPH


Houba s exotickým názvem Reishi se používá po staletí v Rusku a v tradiční čínské medicíně pod názvem Ling Zhi (lingzhi) již tisíciletí. Roste i v našich lesích a nazýváme ji Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum).

Použití:

  • vyčerpanost, psychické problémy
  • deprese, neurastenie, stres
  • posiluje obranyschopnost
  • bakteriální a virotické infekce, mykózy
  • podporuje krvetvorbu, posiluje kostní dřeň
  • přirozeně tlumí alergické reakce
  • pomáhá při myotickej dystrofii
  • protinádorový účinek
  • pomáhá při detoxikaci

Reishi se používá se na léčení celkové vyčerpanosti, při psychických problémech a stresu, léčí deprese, podporuje krvetvorbu, posiluje imunitní systém trávicí trakt. Reishi má nejen detoxikační a protizánětlivé účinky, ale i antivirotické a antibakteriální účinky a to zejména při infekcích způsobených bacily rodu Stafylokokus (Staphylococus), Streptokokus a Bacillus pneumoniae. Velmi zajímavý je účinek Reishi vůči viru HIV.
I přesto, že Reishi je houba, má anti-alergické a anti-fungicidní účinky, díky kterým si dokáže hravě poradit i s mykózami.

V tradiční medicíně starověké Číny se Reishi široce využívala v léčbě těchto onemocnění: hepatopatie, chronická hepatitida, zápal ledvin, vysoký krevní tlak, artritida, neurastenie, nespavost, bronchitida, astma a žaludeční vředy.

Je dokázáno, že Reishi zlepšuje adrenokortikální funkce (nadledvinek), proto dokáže pomoci v boji se stresem a psychickou slabostí či onemocněním. Posiluje kostní dřeň, krvetvorbu a podporuje obnovu krevních buněk. Extrakty Reishi se ukázaly také jako vysoce účinné při zmírňování výškové nemoci a také, což je velmi zajímavé, při léčbě tak závažného onemocnění jakým je myotická dystrofie (myotonia dystrophica).

Složení: Polysacharidy, aminokyseliny, mikro (zinek, měď, stříbro, železo, ...) a makroelementy. Vitaminy (B1, B2, A, E, C) mastné kyseliny a betaglukany

Betaglukan obsažený v Reishi je unikátní, přírodní, komplexní polysacharid, schopný podporovat obranné reakce organismu proti bakteriím a parazitům. Aktivuje makrofágy k odstraňování buněk poškozených radiací, funguje jako silný antioxidant odvádějící všechny škodlivé látky z těla. Zabezpečuje dokonalou detoxikaci organismu. Betaglukan dále zlepšuje krvetvorbu, snižuje cholesterol a normalizuje hladinu cukru v krvi. Zlepšuje regeneraci a produkuje protilátky zaměřené na nádorové buňky.
Triterpeny léčí jaterní nedostatečnost, snižují krevní tlak a cholesterol a potlačují uvolňování histaminu (anti-alergický účinek).
Polysacharidy mají protinádorové účinky, podporují imunitu a zvyšují odolnost vůči stresu.

Použití: uklidnění psychiky, při psychóza a depresi, při kašli a léčbě astmatu a bronchitidy, při únavě a nespavosti, léčba chronického únavového syndromu, zlepšuje trávení, při nechutenství a léčbě žloutenky, má protizánětlivé působení, zlepšuje stav žíl a cév, jako podpůrná léčba rakoviny, zvyšuje koncentraci a posiluje energetiku a imunitu člověka, posiluje mozek a ledviny, používá se i při snížené sexuální výkonnosti.

Způsob užívání: 1 tableta 3x denně.

Balení: 80 tablet

Košík  

(prázdný)

Kontakt

Kamenná prodejna a sídlo firmy:

Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 1

613 00 Brno (CZ)

tel.: +420 777 188 788

 

otevírací doba:

  po- čt 8-15.00 pá 8-12.00

mapa pro Vás

 

Firemní údaje:

Antonín Partyka

IČ: 15563146

Bieblova 32, 613 00 Brno

FO podnikající na základě Živnostenského listu vydaném Magistrátem města Brna

 

Napište nám